מגיעים לתוצאות רק ב20 דקות אימון בשבוע

יתרונות

חיטוב ועיצוב הגוף

הורדה במשקל

צמצום היקפים

מעקב צמוד

הורדת עומס מהמפרקים

אימון בשיטת EMS

חיזוק רצפת אגן

הקלה בכאבי גב

01

עיקרון פעולת EMS

עיקרון פעולת EMS

להפעלת השרירים בגוף נדרש גירוי. בחיי היום יום גירויים אלו נגרמים ע”י מערכת העצבים המרכזית המועברים דרך סיבי העצב בחוט השדרה ופועלים על השרירים המתאימים. גירוי זה למעשה הינו גירוי חשמלי המתבצע פנימית בתוך הגוף ע”י פקודה ישירה מהמוח.

שיטת EMS היא בסופו של דבר, לא יותר מאשר הגברה ממוקדת של גירויים חשמליים אנדוגניים חיצונית לגוף אשר מובילה להתכווצות השרירים ע”י אות חשמלי חיצוני.

יתרון מהותי באימוני EMS בהשוואה לאימון כוח קונבנציונלי רגיל הוא, סנכרון כמעט מלא של כל היחידות המוטוריות המופעלות בו זמנית כאשר באימון קונבנציונלי מופעלת רק קבוצת שרירים ספציפית בו זמנית. אימון זה מקנה אימון גוף מלא בו זמנית ולכן אימון זה קצר יותר- 20 דקות בלבד ואפקטיבי יותר.

נקודה נוספת וחשובה לא פחות. באימוני EMS אין לחץ ועומסים על המפרקים ומערכת השלד בהשוואה לאימון משקולות, אלא גירוי חשמלי של השריר בלבד. לכן אימון כזה הינו אימון “עדין” ללא כל מעמסה נוספת על הגוף, דבר המפחית לאפס-פציעות ספורט וללא חשש לסובלים מבעיות כאבי גב וכדומה.

משקל והפחתת שומן

אימון EMS מקדם הפחתה מתמשכת של משקל ושומן הגוף, פעילות מטבולית גבוהה במהלך ואחרי האימון.

הגברת קצב חילוף החומרים הבסיסי

נשים, בא לידי ביטוי בצמצום היקף הגוף בעיקר באזור המותניים, הירכיים וחיזוק החזה והזרועות. גברים, ירידה בנפח המותניים, שרירי ואפשרות הגדלה משמעותית של הזרועות, החזה, הגב והרגליים.

אימוני EMS מקדמים בצורה משמעותית זרימת דם בשריר ובכך עוזרים להקל על מתח השרירים, (contractures או גושים) וטיפול משמעותי בכאבי גב

על הטכנולוגיה

אם עד היום עוד לא שמעתם את המושג (EMS (Electric Muscle Stimulation הגיע הזמן שתערכו היכרות.
EMS היא שיטת אימוני כושר המבוססת על טכנולוגיה לגירוי השרירים באמצעות גירויים חשמליים, אשר צוברת בשנים האחרונות תאוצה מטאורית בעולם.
טכנולוגיית EMS שפותחה במקור לצרכים שיקומיים ובהמשך אומצה על ידי סוכנות החלל הרוסית, האמריקנית (NASA) ועל ידי ספורטאי-על בעולם. השיטה משמשת כיום במדינות רבות כשיטת אימון כושר למיליוני מתאמנים, ומצליחה לחולל מהפכה.
ההכרה העולמית ביעילות השיטה מתרחבת – מוסדות אקדמיים ברחבי העולם חוקרים את השיטה ומלמדים אותה, ומאות מחקרים פורסמו בכתבי עת מדעיים אודות יתרונותיה, הן בהיבט האימוני והן בהיבט הרפואי-שיקומי.
מעבר להיות שיטת אימון EMS מבטאת תפיסת כושר חדשה, ולא בכדי היא הוכתרה על ידי מאמנים ומומחים מובילים בתחום האימון הגופני כדור הבא של עולם הכושר.
EMS קנתה את מעמדה, בין היתר, בזכות היותה פתרון מעולה לקהל הרחב, בעידן שבו כולם מודעים לחשיבותה של פעילות גופנית וסובלים ממחסור בזמן.

02

הטכנולוגיה

מה אומרים עלינו

פז דינה בר זכאי
פז דינה בר זכאי
קרא עוד
עם צוות אכותי מקמועי אנושי, תחושת בית ומרחב אימון בטוח שווה למי שרוצה לתת לעצמו חווית קשר עם הגוף עם תוצאות מדהימות
Elian Vieud
Elian Vieud
קרא עוד
ממליצה מכל הלב.. יחס אישי ממש כמו משפחה.. אימון מתגמל וצוות קסום
Lital Ratsabi
Lital Ratsabi
קרא עוד
תודה על תוצאות מדהימות❤️❤️❤️❤️❤️ אין על הצוות שלכם
Nora Golan
Nora Golan
קרא עוד
אני מתחילה שבוע הבא להתאמן.. אני ממש אוהבת את המקום ואחרי 20 דקות אימון מרגישה כמו שעה של איירוביק....יש תוצאות ....בדוק
Roni Ohayon
Roni Ohayon
קרא עוד
המון וויב במקום ותוצאות מעולות🥇
ערן סודאי
ערן סודאי
קרא עוד
זה לא רק אימון שתמיד אפשר לשלב ביום עבודה זה כמו להגיע לבקר משפחה …עם אימון אישי הכי צמוד ומקצועי שמתאים בדיוק לך ..מקצוענים מומלץ !!😎
Daniel Roi
Daniel Roi
קרא עוד
אלופים!!! 💪 אני מתאמן בוויב כבר יותר משנה וזה אחרי שניסיתי ללכת למכוני כושר ופשוט לא היה לי חשק מוטיבציה וגם זמן. ממליץ לכל מי שמחפש מקום שהוא כמו משפחה באווירה טובה ושרוצה להגיע לתוצאות, כמובן חשובה ההתמדה. אוהב אתכם תמשיכו לתת בראש ! ❤🔥
Moshe Tzadok
Moshe Tzadok
קרא עוד
ממליץ בחום אלופים יחס אישי מכל הלב
Shaked Daniel
Shaked Daniel
קרא עוד
מומלץ ביותר!!! 🤩 מקום קטן, עם יחס אישי, אימונים מדויקים, מאמנים מקצועיים שדוחפים קדימה, וכל זה עם אווירה משפחתית וחמה. כשתגיעו לא תרצו לעזוב!!!❤🏆

השאירו פרטים לתיאום האימון

© כל הזכויות שמורות ל- Vibe ems

© כל הזכויות שמורות ל- Vibe ems

גלילה למעלה