משכנתא למוגבלים בבנק

בדומה להלוואות, הבנקים הם כבר לא המקור הבלעדי לקבלת מימון.

גם משכנתאות ניתנות על ידי גורמים וגופים פיננסיים חוץ בנקאיים. משכנתא חוץ בנקאית למוגבלים תינתן במידה וניתן לשעבד את הנכס, זאת כמובן לאחר שמחירו הוערך. במידה וניתן לשעבד את הנכס, עברו הכלכלי של הלקוח לא יקבל משמעות וכך הלקוח יקבל את המשכנתא המבוקשת.

הסירוב אינו סותם את הגולל על ניסיונותיו לקבל הלוואה, והוא לא צריך לפנות לגורמים מפוקפקים  ישנם פתרונות שיכולים לעקוף את העניין ולזכות את הלקוח בהלוואה. אחד שמתאים לחלק מהאנשים, הוא משכנתא למוגבלים לבעלי דירה.

מסורבי משכנתא

סורבתם בבקשה למשכנתא?, חתמתם על חוזה רכישה ואתם מוגבלים בזמן ?
הגעתם למקום הנכון! חברת גביש משכנתאות לשירותכם

מיחזור משכנתא או פריסה מחדש

פריסה מחדש או מחזור משכנתא פירושה לקיחת משכנתא חדשה בתנאים טובים יותר שבעזרתה נכסה את המשכנתא הקודמת וניקח הלוואה חדשה. צריך להגיד שמחזור משכנתא זה שם כולל לכל שינוי שאתם עושים במשכנתא.

משכנתא

תעודת זכאות למשכנתא מבטאת למעשה את הזכות של מי שקיבל אותה לקבל משכנתא לרכישת דירה ממשרד הבינוי והשיכון. משכנתא זו יכולה לבוא על חשבון המשכנתא ה”מסורתית” שלוקחים דרך הבנקים או במקומה, כאשר פרמטרים דוגמת ההון העצמי של הרוכשים ועלות הדירה הם שיגדירו האם יש צורך במשכנתא אחת או שתיים, כמו גם את הסכום של כל אחת מהן. ההלוואה עצמה היא בריבית קבועה, המשתנה בכל אחד מהמקרים, לתקופה של 10 עד 30 שנה. היתרון כאן הוא שתנאי המשכנתא נחשבים למועדפים ביחס לאלה שמוענקים בבנקים השונים בישראל. זכאות למשכנתא מאפשרת ריביות נמוכות, אופציה לפרוע את המשכנתא בכל עת מבלי לשלם קנס וכן תעריפים מוזלים עבור שמאות או פתיחת התיק.

פרמטרים שונים הנוגעים למבקשי המשכנתא מגדירים את הניקוד שלהם ועקב כך גם את הסכום שהם יכולים לקבל: בכל מקרה, הרף המקסימלי הוא עד 95% ממחיר הדירה. חישוב הנקודות מראה שאם לרוכשים המיועדים יש 599 נקודות ומעלה, הם זכאים לקבלת התעודה. תנאים משופרים מקבלים אלה שמעוניינים לרכוש דירות באזורי עדיפות לאומית, אשר המדינה מעוניינת לעודד רכישת נכסי נדל”ן בהם. כמו כן, ברור שזכאים חסרי דירה יקבלו אף הם תנאים מועדפים.

© כל הזכויות שמורות לגביש משכנתאות.

גלילה למעלה